- دیروز رفتم دو بار پایان‌نامه‌مو تو دو جای مختلف رو دو تا سی‌دی زدم. ولی به نظرم مشکل داشتن. واسه همین امروز رفتم رمک که دوباره بزنم رو سی‌دی. توی پیاده‌رو سعید رو دیدم سعید ر.س.ت.م.ی از بچه‌های هنرستان. بهم گفت چقدر تغییر کردی، لاغر شدی، قدت بلند شده!! آدم مگه بعد از سوم دبیرستان بازم قد میکشه؟ ولی خب حس خوبی بود :)

- امروز رفتم دانشگاه واسه تسویه حساب. خانم نجاتی و آقای امینی رو دیدم. من جلسه‌ی دفاع هر دو نفر رو بودم. ضمن اینکه آقای امینی رو از قبل به خاطر حضور به عنوان مهمان تو یکی از کلاس‌های ما میشناختم. فهمیدم که خانم 66 فامیلیش هست فلاح» و خانم مانتوسبز فامیلیش هست پژوهی». حالا چه اهمیت داره خودمم نمیدونم! :) (در مورد اونا تو پست‌های قبلی نوشته بودم)

- خوشبختانه تونستم گواهی موقت ارشد رو بگیرم.

- موقع برگشت از لنگرود کفش خریدم. 0 تومن.

- چند روز پیش، یعنی جمعه‌ی هفته‌ی پیش واسه چند تا فرصت کارآموزی درخواست ارسال کردم ولی هنوز هیچ‌کدوم درخواست‌ها رو ندیدن!

- یه پست ویدیویی پیش‌نویس کردم که نظرمو در رابطه با رشته‌ی کامپیوتر گفتم. تو شک هستم که منتشرش کنم یا نه!

- به پیشنهاد یکی از دوستان خواستم فیلم کفرناحوم رو دیشب ببینم. ده-بیست دقیقه بیشتر چشمام طاقت نیاوردن. صبح موقع رفتن به دانشگاه دانلودش کردم ریختم تو گوشی که تو مسیر یکی-دوساعته تا دانشگاه بقیه‌شو ببینم. هندزفری هم با خودم برده بودم. از ادامه‌ش شروع کردم به دیدن ولی خب ده-بیست دقیقه بیشتر حوصله‌م نکشید. ضمن اینکه از هندزفری زیاد استفاده کردن گوش‌درد میاره. واسه من فیلمش کشش نداشت. یعنی از یه روزی به بعد خیلی کم پیش میاد که یه فیلم واسه من جذابیت داشته باشه.

- آقا این آهنگ هندی ی که تعدادی از دوستان تو وبلاگشون گذاشتن رو گوش دادین؟ خیلی باحاله ها :)

دریافت

- میدونستین کاپوچینو رو و حتی فکر کنم نسکافه رو اگه به جای آب با شیر درست کنید حداقل 2 برابر خوشمزه‌تر میشه! :)

- امروز موقع برگشت، تو یکی از ماشین‌هایی که سوار شدم (چون از دانشگاه به خونه رو شهر به شهر میام تقریباً) راننده سیگارشو با کبریت روشن کرد. بوی کبریت سوخته و سیگار که به دماغم خورد، دلم خواست!

- نامه‌ی نهم حسین سلیمانی رو ببینید

- خیلی دلم میخواست واسه این پست عکس بذارم :)

سفر به مریخ بدون بازگشت!

فیلم دیدم+اینترنتی خریدم +وزنم زیاد شد+شماره دادم+اینطوری میشد پول درآورد

خودم خواستم که بمونم!

رو ,تو ,واسه ,یکی ,ولی ,دانشگاه ,یکی از ,امروز رفتم ,ده بیست ,بیست دقیقه ,تو یکی ,بیست دقیقه بیشتر

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ELMJOOYAN میلاد طلا سمساری قلهک خریدار فرش دستباف و لوازم قدیمی هلدینگ پارس پندار نهاد نمایندگی مجاز فروش ، قیمت و نصب تصفیه آب خانگی در داراب کرونا را جدی بگیریم تمشک مگ رایادان دانلود رمان خلاصه کتاب اصول حسابداری 1 عبدالکریم مقدم